بررسی گواهینامه های بین المللی فوراور

دسته بندی :دسته‌بندی نشده ۲۷ بهمن ۱۴۰۰ ملوتامین 418

کمپانی فوراور به واسطه تولید انحصاری و ارگانیک محصولات خود شهرت یافته و موفق به دریافت گواهینامه های بین المللی بسیاری شده است.

اما به راستی چگونه فوراور موفق به دریافت این همه تاییده و گواهینامه بین المللی معتبر شده است؟

اگر از بخش تحقیق و توسعه کمپانی بپرسید که درباره گیاه آلوئه ورا چه نظری دارند، ممکن است از ارادت آنها به این گیاه شگفت زده شوید.

معاون تحقیق و توسعه فوراور گفته است که تیم تحقیقاتی کمپانی تا آنجا پیش خواهند رفت که هر چه بیشتر درباره آلوئه ورا تحقیق کنند، بیشتر عاشق این گیاه معجزه آسا می شوند.

تیم تحقیقاتی فوراور متشکل از دانشمندان، مهندسان شیمی و محققین، دل و جان خود را برای این کمپانی گذاشته و پیوسته به دنبال راه های جدیدی برای حداکثر کردن فواید منابع طبیعی موجود در محصولات مراقبت از پوست، مراقبت از مو، صابون مایع، محصولات خانگی، لوازم آرایشی، نوشیدنی های آلوئه ورا و غیره هستند.

وفاداری آنها به نوآوری و کیفیت به همین دلیل است که ما شاهد رشد فوراور لیوینگ نه تنها در خط تولید خود، بلکه در سطح کیفیت آن هستیم.

همه محصولات فوراور، از جدیدترین آن ها گرفته تا قدیمی ترین آن، به دقت با بالاترین استانداردهای ممکن در هر مرحله از فرآیند تولید آزمایش می شوند.

از غربالگری کامل مواد منبع قبل از شروع تولید تا آزمایش در حین فرآیند تولید و سپس آزمایش دسته ای و نهایی همگی کاملاً تحت نظر بوده و مورد بررسی و آزمایش قرار میگیرند.

رکس موگان کمپانی فوراور را با تعهد به حفظ بالاترین استانداردهای کیفیت موجود تأسیس کرد و  راه درازی را پیمود تا از ارزش‌ها و تعهد خود برای تولید بهترین محصولات تزلزل ننماید. این همان چیزی است که بخش تحقیق و توسعه فوراور برای آن تاسیس شده است. 

کمپانی فوراور از دانشمندان معتبر جهانی استفاده نموده، این دانشمندان در توسعه محصول در سطح جهانی پیشرو هستند. فوراور لیوینگ و آلوئه ورا آمریکا می توانند نوآورانه ترین محصولات را در بالاترین سطح کیفیت برای شما به ارمغان بیاورند که در هیچ جای دیگری نمی توانید آن را پیدا کنید.

در ادامه به بررسی تعدادی از گواهینامه های بین المللی فوراور می پردازیم.

گواهی نامه (IASC):

گواهینامه های بین المللی کمپانی فوراور

شورای عالی بین‌المللی آلوئه ورا معتبرترین نهاد تخصصی در زمینه آلوئه ورا و مشتقات آن است و مسئولیت تایید کیفیت، ماندگاری و درجه خلوص آن را برعهده دارد.

در این گواهی نامه به خلوص 97.5 درصدی آلوئه ورای فوراور اشاره شده که در جهان بی‌همتاست و مختص محصولات شرکت فوراور لیوینگ آمریکا می‌باشد.

گواهی نامه بین المللی KOSHER:

گواهی نامه ای وجود دارد که روند تولید محصولات شرکت ها را زیر نظر می‌گیرند و تا استفاده از محصولات و خدمات شرکت‌های مختلف را برای مسلمانان و یهودیان از نظر شرعی ارزیابی کنند؛

این نماد یک امتیاز است و تنها به محصولاتی داده می شود که استانداردهای بسیار سفت و سختی از خلوص و کیفیت را برای جامعه یهودیان و مسلمانان برآورده می کنند.
اخذ گواهی نامه کوشر توسط فوراور بدین معناست که محصولات این شرکت براساس عقاید یهودیان و مسلمانان تولید شده و برای آن ها هیچگونه منع مصرفی از لحاظ شرعی ندارد.

گواهی نامه حلال HALAL certificate:

این گواهی نامه به شرکت هایی اعطاء می شود که ضوابط مسلمانان را در مسائلی همچون ذبح شرعی و یا عدم وجود فرآورده های خوکی و … رعایت می کنند؛

این گواهی نامه فقط برای مسلمانان استفاده نمی شود بلکه نشان آن بر روی اغلب محصولات کشورهای غیر مسلمان نیز دیده می شود.

ما مشتاقیم اعلام کنیم که محصولات شرکت فوراور توسط شورای اسلامی تغذیه آمریکا (IFANCA) برای عرضه محصولات واجد شرایط خود موفق به کسب گواهی نامه “حلال” شده است.

با توجه به قوانین برای دریافت گواهی نامه حلال که در لغت و در زبان عربی به معنای «مجاز» بوده، لازم است تا دستور العمل تولید این محصولات مورد بررسی قرار گرفته و باید ثابت شود که این محصولات حاوی الکل یا مواد مشکوک با منشا حیوانی نیستند.

بنابراین، محصولات ذکر شده در اینجا برای مسلمانان مناسب بوده و برای مصرف تایید شده است.

گواهي نامه كروئلتی فری Cruelty free:

بسیاری از شرکت‌های تولید محصولات آرایشی و بهداشتی با وجود راه های متعدد، تولیدات خود را بر روی حیوانات آزمایش می کنند و این امر در اغلب مواقع موجب مرگ و یا بیماری حیوانات می شود؛ 

این گواهی به شرکت هایی اعطاء می شود که دوست‌دار حیوانات بوده و به واسطه تست محصولات خود جان آن‌ها را به خطر نمی‌اندازد، کمپانی فوراور با افتخار یکی از اولین دریافت کننده های این گواهی نامه معتبر جهانی است.

گواهی نامه فری پارابن Paraben declaration:

پارابن ماده‌ای بسیار مخرب است که امروزه به وفور در محصولات آرایشی و بهداشتی یافت می‌شود و متاسفانه موجب بروز مشکلات جبران‌ناپذیری بر روی پوست و بدن می‌شود؛

فوراور به هیچ عنوان از این ماده مضر در محصولات خود استفاده نمی‌کند و دریافت این گواهی‌نامه معتبر تایید محکمی بر آن است.

گواهی‌نامه فری گلوتن Gluten free:

گلوتن نوعی پروتئین است که در غلات یافت می‌شود، دانشمندان به تازگی پی برده‌اند که مصرف این ماده برای افرادی که حساسیت‌های “سلیاک” دارند بسیار خطرناک است، همچنین تشخیص این حساسیت کار بسیار دشواری است به طوری که بیش از 80 درصد افراد مبتلا به سلیاک از بیماری خود بی خبر هستند.

به علاوه آزمایشات نشان داده‌اند که مصرف گلوتن برای افراد سالم نیز با واکنش‌های بدی همراه بوده است؛ مردم آمریکا تقریبا گلوتن را از رژیم غذایی خود حذف کرده‌اند، این گواهینامه اشاره به نبود گلوتن در محصولات فوراور دارد.

بسیاری از محصولات فوراور فاقد گلوتن بوده، بنابراین این کمپانی اجازه دارد تا با چسباندن این نماد بر روی محصولات خود نشان ‌دهد که مواد تشکیل دهنده این محصولات کاملاً عاری از گلوتن هستند.

ایزو 9001،9002 و ایزو 14001:

این گواهی نامه ها از سوی سازمان جهانی استاندارد صادر شده و به شرکت¬هایی که دوست‌دار طبیعت دوست‌دار طبیعت هستند و در فرآیند تولید شان به حفظ سلامتی محیط زیست کمک می‌کنند، اعطاء می‌شوند.

شرکت‌هایی که محصولاتشان استانداردهای بالا را برآورده می‌کنند گواهینامه دارند و مجاز به نمایش مهر تایید علمی آلوئه هستند.

این برنامه آزمایشی حیاتی در سال 1985 آغاز شد. فوراور و آلوئه ورا آمریکا می دانستند که کیفیت محصولاتشان در رتبه دوم قرار دارد، بنابراین درخواست آزمایش روی ژل آلوئه ورا خام و شهد آلوئه بری خود را دادند.

در اوایل سال 1986، اعلام شد که ژل آلوئه ورا و شهد آلوئه بری فوراور اولین کسانی هستند که به استانداردهای بالای شورای علمی بین المللی آلوئه دست یافته اند و مجوز نمایش مهر تایید بر روی محصولات شان را دریافت نمودند.

هدف فوراور این بوده که در صنعت آلوئه ورا همیشه رتبه اول دنیا باشد و با محصولاتی با بالاترین کیفیت در جهان پیشتاز سایرین قرار گیرد.

علیرغم ادعای شرکت های جدیدتر آلوئه ورا مبنی بر اینکه آنها برای اولین بار در اروپا این مهر را به نمایش گذاشتند، این واقعیت غیرقابل انکار باقی می ماند که فوراور این مهر را در سال 1986 دریافت کرد و از سال 1988 محصولات خود را در اروپا به فروش رساند.

ملوتامین

مطالب زیر را حتما بخوانید:

قوانین ارسال دیدگاه در سایت

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک کوتاه:
0