چرا محصولات فوراور در داروخانه ها پیدا نمی‌شوند؟

دسته بندی :دسته‌بندی نشده ۱۵ مهر ۱۳۹۹ ملوتامین 485

کمپانی فوراور از بزرگ ترین کمپانی های تولید کننده محصولات گیاهی و ارگانیک است و دقت بسیاری بر روند تولید محصول و شیوه فروش خود دارد. این کمپانی از روش فروش مستقیم محصولات استفاده کرده و و آن ها را توسط نمایندگان خود به صورت آنلاین به فروش می رساند.

با توجه به شیوه فروش محصولات فوراور و روش بازاریابی خاص این کمپانی، فروش آنلاین از مهم ترین ابزارهای فوراور است و بخش عمده ای از فروش این کمپانی به صورت اینترنتی اتفاق می افتد.

در این مطلب قصد داریم تا درباره فروش آنلاین محصولات فوراور، مزایا و معایب آن و دلیل عدم توزیع محصولات این کمپانی در داروخانه ها صحبت نماییم.

اگر قصد خرید آنلاین محصولات فوراور را دارید و می‌خواهید تا از این محصولات فوق‌العاده استفاده نمایید، حتماً برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

چرا محصولات فوراور در داروخانه ها پیدا نمی‌شوند؟

فوراور شرکتی است که از همان ابتدا روش فروش خود را مستقیم یا به عبارتی دایرکت سلینگ انتخاب کرده است. بدین صورت که فروش محصولات این کمپانی بدون هر گونه واسطه و توسط نمایندگان این کمپانی با فروش آنلاین رخ می‌دهد.

فروش شبکه ای و آنلاین محصولات فوراور به قدری گسترده شده که رتبه اول در بین شرکت های مولتی لول مارکتینگ جهان را دریافت نموده است.

خرید آنلاین محصولات فورارو

خرید آنلاین محصولات فوراور

تمام فروش محصولات شرکت فوراور در ایران به صورت آنلاین بوده و توسط نمایندگان این شرکت انجام می شود. نحوه ی فروش محصولات فوراور در ایران نیز مانند تمام کشور های دیگر به یک صورت اتفاق می‌افتد.

به این صورت که هر فرد می تواند به عنوان یک بازاریاب برای فروش محصولات فوراور اقدام نماید. دلیل فروش به این صورت صرفه جویی در هزینه، حذف واسطه‌ها و ارائه حصولات با قیمت مناسب تر است.

معمولاً کالاهایی که در بازار به صورت غیر مستقیم به فروش میرسند هزینه های غیر عملیاتی بسیاری از جمله هزینه سود، درصد پخش کننده، هزینه های حمل و نقل به قیمت آن محصول اضافه شده و سپس به فروش می‌رسد.

این اتفاق باعث می‌شود تا قیمت محصول زمانی که به دست خریدار نهایی می‌رسد به مراتب بالاتر از قیمت حقیقی باشد.

اما شرکت فوراور به این روش عمل نکرده و با فروش محصولات خود به صورت اینترنتی تمام واسطه ها را حذف نموده و در نهایت باعث می‌شود که هیچ گونه هزینه اضافی که باعث افزایش قیمت محصول برای خریدار شود باقی نماند.

خریداران می توانند محصولات را به صورت آنلاین خریداری کرده و تنها با پرداخت اصل قیمت کالا و هزینه پست، محصول مورد نظر خود را بدون هیچ مبلغ اضافه‌ای دریافت نمایید.

حواستان باشد که با خرید آنلاین محصولات از خرید کالاهایی که مورد تایید این شرکت نیستند جلوگیری می‌کنید.

خرید آنلاین محصولات فوراور چه مزیتی دارد؟

خرید آنلاین محصولات فوراور چه مزیتی دارد؟

خرید آنلاین محصولات این شرکت مزیت های زیادی دارد که در ادامه به چند مورد آن اشاره خواهیم می‌کنیم؛

شما می توانید با پرداخت هزینه کمتری یا به عبارتی هزینه اصل کالا محصول مورد نظر خود را خریداری نمایید. شما با خرید آنلاین دیگر نگران اینکه محصولات مشابه و بی کیفیت و یا محصولاتی که مورد تایید این شرکت نیستند، نیستید.

تنوع محصولاتی که می توانید هنگام خرید آنلاین ببینید بسیار گسترده بوده و شما میتوانید براساس نیاز خود اقدام به خرید محصول مناسب خود نمایید.

یکی از اصلی ترین مزیت هایی که خرید آنلاین برای شما به همراه دارد ابن است که با کاربرد اصلی محصول و تاثیراتی آن کاملاً آشنا خواهید شد.

شما در هنگام خرید می توانید از راهنمایی هایی  که برای آن محصول گذاشته شده استفاده کرده و از تمام ویژگی های آن، عوارض و مزایای آن و حتی نظرات دیگر استفاده کنندگان محصول باخبر شوید.

آیا محصولات فوراور کاربرد دارویی دارند؟

آیا محصولات فوراور کاربرد دارویی دارند؟

محصولات فوراور طبق گفته سازندگان و نمایندگان شرکت دارو نیستند و اثر دارویی هم ندارند، اما این محصولات طبق تجربه استفاده کنندگان و نتایج آزمایشات میتوانند به حفظ و تقویت سلامتی بدن و همچنین به پیشگیری از ابتلا به برخی بیماری ها کمک کرده و موثر واقع شوند.

یکی از مهم ترین دلایلی که سبب عدم توزیع این محصولات در داروخانه ها می‌شود همین نکته است که این محصولات دارو نبوده و تنها به تقویت سلامتی کمک می‌کنند، به همین جهت نیز در داروخانه‌ها به فروش نمی‌رسند.

حتی قرص های فوراور تنها در جهت بهبود و سالم ماندن مورد استفاده می کنند و هیچ کدام جنبه درمانی ندارد. البته باید بدانید که تمامی محصولات فوراور گیاهی بوده و حاوی درصد بالایی ویتامین و مواد معدنی مفید هستند و در نتیجه میتوانند بر روی سلامتی پوست و مو و سایر اعضای بدن بسیار موثر باشند.

کیفیت باورنکردنی محصولات فوراور

خرید آنلاین محصولات با کیفیت فوراور

احتمالاً شما نیز شاهد تبلیغات بسیار زیاد محصولات گیاهی و ارگانیک در شبکه ها تلویزیونی و شبکه های اجتماعی بوده اید. امروزه مردم از ضرر هایی که محصولات شیمیایی بر بدن آنها می گذارد آگاه شده و ترجیح می‌دهند تا از محصولات گیاهی و ارگانیک استفاده نمایند.

به همین دلیل شرکت های زیادی به دنبال تولید محصولات ارگانیک و گیاهی رفتند.

اما آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که کدام یک از این محصولات واقعاً گیاهی هستند؟ و آیا عوارض خاصی ندارند؟

جالب است بدانید تنها افراد خاصی از عوارض و آسیب‌هایی که این محصولات می توانند بر بدن وارد کند آگاه هستند.

این محصولات به ظاهر گیاهی تنها در تبلیغات خود را اینچنین نشان می‌دهند و در واقعیت به دلیل ترکیبات نادرست و غلط خود و یا ترکیب با مواد شیمیایی مضر می‌توانند آسیب‌های جبران ناپذیری برای افراد به همراه داشته باشند.

بسیار مراقب باشید چراکه خیلی از این محصولات احتملاً نه تنها تاثیری نداشته ممکن است که عوارض جانبی بسیار شدیدی داشته باشند.

فرایند تولید محصولات در کمپانی فوراور بسیار متفاوت است.

این شرکت با نظارت و کنترل کامل بر فرآیند تولید و فروش محصولات خود، همچنین با کنترل کیفیت مواد اولیه از کاشت و برداشت دستی آلوئه ورا گرفته تا سایر مراحل تولید، کیفیت محصولات خود را تا حدی بالا برده است که در همه جای دنیا با محصولات کاملاً ارگانیک و باکیفیت خود شهرت پیدا کرده است.

این محصولات نه تنها کاملاً گیاهی بوده بلکه متخصصان کمپانی فوراور تمام تلاش خود را نموده اند تا محصولاتاین کمپانی را عاری از هرگونه ماده مضری نگه دارند.

درنتیجه افراد میتوانند با اطمینان خاطر از محصولات این کمپانی استفاده نمایند.

همچنین تمامی محصولات شرکت فوراور بالاترین گواهینامه ها و تایید های بین المللی را دریافت کرده است. این تاییده ها نشان دهنده کیفیت بالای محصولات این کمپانی هستند.

علاوه بر تمامی این ها سابقه طولانی و درخشان شرکت فوراور، نشان دهنده اعتبار بالای این کمپانی است.

جالب است بدانید در تمام طول این سال ها از هیچ یک از محصولات این کمپانی شکایتی نشده و افراد استفاده کننده با عارضه و یا مورد به خصوصی مواجه نشده اند.

سخن آخر

از آنجایی که محصولات فوراور جنبه درمانی ندارند و نمیتوان از آن ها به عنوان دارو استفاده نمود، در داروخانه ها یافت نمی شوند.

همچنین این محصولات به علت کیفیت بالای خود و سابقه درخشان کمپانی فوراور اصلا با محصولات موجود در بازار قابل قیاس نبوده و کاربردی فراتر دارند.

تمامی محصولات این شرکت توسط افراد مختلف تست شده و هیچ گونه مشکلی ندارند.

شما نیز برای داشتن خریدی مطمئن سعی کنید از خرید آنلاین محصولات فوراور استفاده نمایید تا از کیفیت محصول خریداری شده اطمینان حاصل فرمایید.

همچنین می توانید سوالات خود را در این قسمت بپرسید، پس از پاسخگویی توسط کارشناسان از طریق پیامک یا ایمیل به شما اطلاع داده می شود.

ملوتامین

مطالب زیر را حتما بخوانید:

قوانین ارسال دیدگاه در سایت

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک کوتاه:
0