چرا قیمت محصولات فوراور بالا است؟

دسته بندی :دسته‌بندی نشده ۹ آبان ۱۳۹۹ ملوتامین 726

قیمت محصولات فوراور نسبت به بقیه محصولات بازار کمی بالاتر می‌باشند، البته هیچ گرانی بی حکمت و هیچ ارزانی بی دلیل نیست. قیمت فوراور با کیفیتی که ارائه می هد متناسب است. با ما همراه باشید تا با دلایل گران بودن این محصولات را به شما بگوییم.

شرکت فوراور، یکی از بزرگترین تولید کنندگان محصولات ارگانیک و کاملاً گیاهی در جهان است و با داشتن نمایندگی در سرتاسر دنیا مشتریان زیادی را به خود جذب نموده است. با این وجود وقتی قیمت محصولات فوراور را با قیمت دیگر محصولات مقایسه می‌کنیم متوجه اختلاف قیمت آن با دیگر محصولات موجود در بازار می‌شویم.

حتماً برای شما هم این سوال پیش آمده که “چرا قیمت محصولات فوراور نسبت به بقیه محصولات بازار گرانتر هستند؟”

اگر قصد خرید محصولات فوراور را دارید با ما همراه باشید چراکه در ادامه این مطلب میخواهیم دلایل گران بودن محصولات فوراور را بررسی نموده و به این سوال پاسخ دهیم.

 چرا قیمت محصولات فوراور بالا است؟

احتمالاً وقتی شما هم برای خرید محصولات فوراور به فروشگاه های مربوطه مراجعه نموده‌اید با دیدن قیمت بالای این محصولات شوکه شده و ممکن است با خود فکر کرده باشید که این قیمت های بالا الکی بوده و این گرانی بیش از اندازه است.

شاید هم این سوال برای تان پیش آمده که واقعاً چرا محصولات شرکت فوراور لیوینگ تا این اندازه گران هستند؟

برای مثال اگر به قسمت محصولات زنبور عسل مراجعه کنید میبینید که این محصولات بین 200 الی 700 هزارتومان قیمت دارند. اگر به قسمت نوشیدنی ها مراجعه کنید میبینید که قیمت محصولات نوشیدنی فوراور از 400 هزار تومان الی 1 میلیون تومان متغیر است و این شاید به نظرتان عجیب هم بیاید. در بخش محصولات مراقبت از پوست مانند: کرم آب رسان پوست، کرم آلوئه ورا، نرم کننده پوست و…….. می بینید که قیمت این محصولات بین 100 الی 400 هزار تومان قرار گرفته است. در واقع تنها بخشی که شاید به نظرتان کمی منطقی برسد همین بخش مراقبت از پوست است که آن هم حدود دو برابر محصولات موجود در بازار قیمت دارد.

در کل محصولات تولیدی فوراور در ایران نسبت به بقیه محصولات موجود در بازار قیمت بالاتری دارند. اما چرا؟

6 دلیل برای بالا بودن قیمت محصولات فوراور:

کمپانی فوراور در کشور آمریکا قرار گرفته و در بسیاری از کشورهای جهان نمایندگی دارد. متاسفانه بنا به دلایلی امکان واردات مستقیم این محصولات آمریکایی به ایران وجود ندارد به همین دلیل محصولات فوراور مسیر دور و درازی را طی می‌کنند تا به دست ما در ایران برسند همین طور وارد کننده ایرانی هم هزینه های بیشتری را باید برای وارد کردن این محصولات تقبل نماید.

از جمله عوامل موثر بر قیمت این محصولات همین مسیر دشوار و دست به دست شدن محصول می‌باشد. علاوه بر آن این محصولات کیفیت بسیار بالایی داشته و از دل طبیعت بدون هر گونه عوامل مضری به دست آمده اند.

شاید اگر الان محصولات فوراور را به کسی نشان دهید بگوید که این محصولات گران هستند اما اگر از کیفیت، اصالت و کاربردی بودن این محصولات اطلاع داشته باشد قطعاً قیمت آن ها را مناسب دانسته و اقدام به خرید می‌کند. در ادامه به تشریح هر یک از عوامل موثر بر قیمت این محصولات میپردازیم.

قیمت محصولات فوراور

1. بالا رفتن قیمت ارز:

اولین و مهم ترین دلیل بالا بودن قیمت فوراور، گران بودن قیمت ارز است. اجازه دهید تا با مثالی این موضوع را تشریح نماییم، در نظر بگیرید نوشیدنی فوراور در داخل آمریکا حدوداً نزدیک به 30 دلار قیمت دارد که در آنجا یک قیمت متوسط است و آنچنان گران نیست.

وقتی این محصول شود با دلار 27 هزار تومانی وارد ایران می‌شود قیمت آن به حدود 500 الی 1 میلیون تومان هم می رسد، این قیمت برای محصولی مانند یک نوشیدنی در ایران زیاد است و می تواند یک سوم یا یک پنجم دستمز یک فرد باشد.

بخش عمده‌ای از گرانی محصولات وارداتی علل خصوص محصولات فوراور به همین دلیل می‌باشد.

2. سفر طولانی و غیر مستقیم محصولات از آمریکا:

همانطور که پیشتر اشاره نمودیم مسیر واردات محصول از کشور آمریکا و بعضی کشورهای دیگر بسیار دشوار می‌باشد، در واقع امکان تهیه محصولات فوراور به صورت رسمی از خود کمپانی امکان پذیر نمی‌باشد.

بیشتر محصولات موجود در بازار ایران از کشورهای همسایه مانند امارات و ترکیه وارد می شوند. بخشی از تفاوت قیمتی نیز به علت کشور وارد کننده است که ارز آن در چه وضعیتی باشد و قیمت نهایی را برای ما چقدر تمام کند. بنابراین به این خاطر ممکن است که شما کمی در بازار اختلاف قیمت ببینید که این موضوع کاملاً طبیعی است.

در بالاتر نیز توضیح داده شده است که این محصولات از فوراور تهیه نمی شود بلکه از کشور های دیگر تهیه می شود. همین موضوع و واردات غیر رسمی محصولات فوراور باعث شده است که قیمت این محصولات در ایران افزایش پیدا کند.

در واقع اگر ما می‌توانستیم به صورت رسمی و از خود فوراور واردات کنیم شاید قیمت این محصولات کمی مناسب تر می‌شد. همچنین به علت اینکه این واردات غیر رسمی است می تواند اختلاف قیمت در بین آن به وجود بیاید و قیمت وارد شده با قیمت عرضه شده کاملا متفاوت باشد.

قیمت محصولات فوراور

نمایندگی های فوراور در دنیا

3. نبود نمایندگی رسمی فوراور در ایران:

یکی دیگر از عوامل مهمی که باعث گران بودن محصولات فوراور می‌شود، نبود نمایندگی فوراور در ایران است. طبق قوانین کشور آمریکا هیچ شرکت آمریکایی حق کار کردن با ایران را نداشته و نمی تواند در ایران نمایندگی داشته باشد.

شرکت فوراور هم براساس همین قوانین در داخل ایران نمایندگی ندارد. بنابراین تمام محصولاتی که در بازار ایران موجود هستند وارداتی از کشورهای دیگر بوده و نمایندگانی که در ایران هستند و ادعا می‌کنند که نماینده رسمی شرکت فوراور هستند در واقع نماینده یک نماینده دیگر فوراور اند.

اما نبود نمایندگی فوراور در ایران باعث شده که کمپانی توانایی ثابت نگه داشتن قیمت محصولات را نداشته باشد. این موضوع در نهایت سبب می‌شود که قیمت ها به صورت غیر قابل کنترلی توسط فروشنده ها بالا و پایین شوند.

4. هزینه های فرعی:

توجه داشته باشید که در واردات محصول از کشور دیگر، هزینه‌های به خصوصی را با خود به همراه دارد. از جمله هزینه حمل و نقل، هزینه بیمه و دیگر هزینه ها از بخش های جدا نشدنی واردات هستند.

اگر قیمت یک محصول فوراور 10 دلار باشد برای رسیدن به ایران هزینه هایی را متحمل شده و قیمت آن به 12 دلار یا بالاتر می‌رسد. شاید این هزینه‌ها زیاد نباشند ولی به هرحال باعث افزایش قیمت نهایی محصولات می‌شوند.

5. ترند شدن یک محصول:

برخی مواقع میزان تقاضا یک محصول در ایران به طرز شگفتی زیاد می‌شود. مثلا طی دوره‌های مختلف محصولات لاغری فوراور محبوب شدند یا از زمان شیوع بیماری کرونا محصولاتی که برای ضد عفونی دست استفاده می‌شوند بسیار پرفروش شده اند. به همین دلیل تعادل میزان عرضه و تقاضا محصول به هم ریخته و باعث افزایش قیمت می شود.

این موضوع یک فرآیند اقتصادی کاملاً طبیعی بوده چراکه محصولات فوراور وارداتی هستند و فروش بالای آن‌ها باعث کاهش موجودی آن محصول در ایران می‌شود. کاهش موجودی، روی قیمت محصول اثر گذاشته و سبب افزایش آن می‌شود..

6. کیفیت بالا محصولات فوراور

اغلب محصولات کمپانی فوراور حاوی آلوئه ورا هستند، این آلوئه ورا از مزارع خود کمپانی برداشت می‌شوند و ژل آن ها به صورت دستی استخراج می‌شود. این محصولات ترکیبات مغذی و منحصر به فردی دارند، اغلب آن ها به سلامتی بیشتر فرد کمک بسیاری می‌کنند، کاملاً گیاهی و عاری از هر نوع ماده مضر شیمیایی ای هستند.

اغلب افراد استفاده کننده از محصولات فوراور رضایت زیادی از این محصولات داشته اند، همین موضوع مهری بر تایید کیفیت بالای ساخت این محصولات است. یکی از مهم ترین دلایل گران بودن محصولات فوراور همین کیفیت بسیار بالای این محصولات است.

شما با خرید محصولات فوراور در واقع پول بیشتری را پرداخت کرده و به ازای آن چیزی با ارزش بیشتر را به دست می‌آورید.

کلام آخر

محصولات کمپانی فوراور به علت تاثیر و خصوصیاتی فوق العاده ای که دارند کمی گرانتر هستند البته توجه داشته باشید که کیفیت ارزان نیست، در واقع هر چقدر پول بدهید همان قدر آش می خورید.

این موضوع که قیمت محصولات فوراور کمی بالا هستند حقیقت دارد ولی این قاعده درباره تمام محصولات با کیفیت و پر فروش دنیا صدق می‌کند چراکه قیمت دلار بسیار بالا رفته و محصولات وارداتی به میزان عجیبی گران شده اند.

در این مطلب به شرح دلایل اینکه چرا قیمت محصولات فوراور گران است، پرداختیم، امیدواریم این مقاله برای شما مفید بوده باشد.

لطفا نظر خود را در رابطه با این موضوع با ما به اشتراک بگذارید، تظرات شما پس از تایید در سایت قرار می‌گیرند.

ملوتامین

مطالب زیر را حتما بخوانید:

قوانین ارسال دیدگاه در سایت

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک کوتاه:
0